DAFF Sigorta eski personeli Tuğba Karabaş ile uzman çavuş Kerem Kürtün, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, düğün gecesi ilerleyen saatlere kadar şarkılar eşliğinde eğlendi.

DAFF Sigorta eski personeli Tuğba Karabaş ile uzman çavuş Kerem Kürtün, muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Bayramın birinci ve ikinci günü kına ve düğün töreni gerçekleştiren Karabaş ve Kürtün ailesi çifte mutluluk yaşadı. Memleketleri Manisa’nın Gördes ilçesinde gerçekleşen kına ve düğüne her iki ailenin eş, dost ve akrabaları eşlik etti. Düğüne katılan Dindar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Üzeyir Dindar ve eşi Meserret Dindar da genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

ŞARKILAR EŞLİĞİNDE EĞLENDİLER

Alkışlar eşliğinde sahneye gelen genç çift, ilk danslarını yaparak göz kamaştırdı. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar şarkılar eşliğinde eğlendi. Karabaş ve Kürtün aileleri, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilere teşekkür etti.