Afyonkarahisar SBÜ 316 Sözleşmeli Personel alıyor Afyonkarahisar SBÜ 316 Sözleşmeli Personel alıyor

TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI (TÜGVA) Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Kitap Kurdu yarışmasını gençlere anlatmak amacıyla gerçekleştirilen “Selam Ver” çalışması ortaokullu gençlerden yoğun ilgi gördü.
 “Selam verilmedik genç kalmayana dek..” düsturuyla Türkiye genelinde gerçekleştirilen #SelamVer çalışmasına, TÜGVA Manisa il temsilciliği de destek verdi.
 ortaokullu gençlerden yoğun ilgi gördü.
17 ilçede aktif çalışmalar yürüten TÜGVA Manisa, hem projelerini anlatmak hem de gençlerle aralarındaki bağı güçlendirmek için tüm Manisa aynı anda teşkilat mensuplarıyla sahaya indi.
Bir gün içerisinde 72 ortaokulu ziyaret eden TÜGVA Manisa(il) gönüllüleri;  7500 gence selam verip, Kitap Kurdu yarışmasını anlattı.
İl Temsilcisi Osman güreser: Gençlerimize okuma alışkanlığını kazandırmak ve Allah'ın selamını yaymak için gayret gösteriyoruz... yarışmamıza katılan öğrencilerimize teşekkür ederim”dedi.
OKUMA SEFERERLİĞİNDE HEDEF 150 BİN GENÇ
Daha önce İstanbul Atatürk Kültür Merkezinde lansmanı gerçekleştirilen proje için, bu yarışmanın ülke genelinde büyük bir “Okuma Seferberliği” olduğunu vurgulayan TÜGVA Başkanı İbrahim Beşinci : “Genç arkadaşlarım kitap okumayı daha çok sevsin, severek öğrensin diyerek projemizi hayata geçirmiştik. Yalnızca 2021 yılında dahi 40 bini aşkın genç arkadaşımıza ulaştık. Sınava giren ve derece yapan arkadaşlarımıza da hediyelerini takdim ettik. Bu yıl da beklentimiz büyük. 150 bin arkadaşımızın kitap okuma alışkanlığı kazanmasını istiyoruz!” demişti.
BÜYÜK PROJEYE BÜYÜK ÖDÜLLER!
Son başvuru tarihinin 19 Şubat olduğu yarışmaya “tugva.org” üzerinden başvuran ortaokullu öğrenciler, sınıf seviyelerine uygun belirlenen kitapları okuyacak. Sınav maratonu da tamamlandıktan sonra 1.’ye Balkan Turu (ailesinden 2 kişi ile birlikte)  + İpad Pro, 2.’ye İpad Pro, 3.’ye elektrikli scooter ve daha fazlası olmak üzere, dereceye giren öğrencilere takdim edilecek.