İzmir'in Çeşme ilçesinin gözde turistik yerleşimi Alaçatı'da yükselen İnnport Alaçatı Rezidans, birbirinden ünlü isimlerce tercih ediliyor.İZMİR(İGFA)- Bucaspor Başkanı ve Cİ Group Başkanı Cihan Aktaş’ın Çeşme Alaçatı’da inşa ettiği İnnport Alaçatı Rezidans, şimdiden ünlülerin adresi oldu. 86 milyon arsa yatırımıyla startı verilen İnnport Alaçatı projesinden Beşiktaş’ın efsane futbolcusu ve teknik direktörü Sergen Yalçın, Murat Boz, Ezgi Mola, Ozan Koç ve İbrahim Büyükayak gibi isimler villa aldı. 

 

Çok sayıda ünlü sanatçı ve futbolcunun ise villa almak için sıraya girdiği ve Fatih Terim’in dahi proje ile bilgi almak istediği öğrenildi.

 

 Tamamlanınca 83 villa yeni yaşam alanının kente kazandırılacağını belirten Bucaspor Başkanı olan ve Ci Group Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Aktaş, “Bölgeye kazandıracağımız dev projeyle ilçenin değerine değer katıyoruz. Projemize birçok ünlü isim ilgi gösteriyor. Son olarak Sergen Yalçın da ev aldı. Değerli bir alan olduğu için satışların kısa sürede tamamlanmasını bekliyoruz" dedi.