Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor Marmara Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor


İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında kuru üzümün kurutulma sırasında mazota batırıldığı iddiaları üzerine ‘’Ege Bölgesi'nin kazancını iki cümle ile karalamak mantıklı mı ? Derhal özür dileyin’’ diyerek tepki gösterdi.
Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında kuru üzümün kurutulma sırasında mazota batırıldığı haberlerinin ardından bir tepkide İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca’dan geldi. İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Tunca, ‘’ Ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu? Ege Bölgesi'nin kazancını iki cümle ile karalamak mantıklı mı? Derhal özür dileyin’’ diyerek tepki gösterdi.
‘’Bu haberi Fütursuzca yapanlara sesleniyoruz ; Ağzınızdan  çıkanı kulağınız duyuyor mu?’’
İYİ Parti Salihli İlçe Başkanı Ulvi Murat Tunca, ‘’Geçtiğimiz günlerde bir televizyon kanalında kuru üzümün kurutulma sırasında mazota batırıldığı ile ilgili bir haber yapıldı. İzlediğimizde hem şaşırdık hem üzüldük. Bir söylem ile  binlerce üreticimizin zan altına alınmasını kınıyoruz. Bu haberi yapanlar çıkıp neden yaptıklarını açıklamalıdır. Fütursuzca bu haber ile binlerce üreticimizin emekleri itham altındadır. Bu habere göz yumanlarında suçlu olduğu bilinmelidir. İl ve ilçe tarım müdürlüklerimizin böyle bir tespiti var ise tüm üzüm üreticilerini zan altında bırakanları cezalandırmalıdır. Bu haberi Fütursuzca yapanlara sesleniyoruz ; Ağzınızdan  çıkanı kulağınız duyuyor mu? Koca sektörü iki cümleyle böyle karalamak doğru mu? Elinizde bunu yapan  varsa  bunu belgeleriyle çıkıp onu anlatın. Koskoca bir sektörü koca Ege Bölgesi'nin kazancını iki cümle ile karalamak mantıklı mı? Derhal özür dileyin’’dedi.