MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ

AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal, 14 Mayıs seçimlerinin ardından 28 Mayıs’ta yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turu için çalışmalarını sürdürüyor. Seçimlere kısa bir süre kala Manisa’nın ilçelerinde Cumhurbaşkanı Erdoğan için destek isteyen Akkal, Demirci’de sandığa gitme ve en yüksek oy ile yeniden yola devam mesajı verdi. Kılıçdaroğlu’nun ilk turdan sonra değişmesini eleştiren Akkal, 10 günlük milliyetçilik kılıfına bürünenleri sandıkta hak ettiği cevabı vereceğini söyledi.

Demirci’de iş yerlerini ziyaret eden Akkal, halıcıların taleplerini dinledi, Ayasofya Camii’nin halılarının tedarik edildiği fabrikada incelemelerde bulundu. Yerli ve milli elektrikli araç TOGG’da aynı gün Demircililerle buluştu.

14 Mayıs seçimleirnden zaferle çıkan Cumhur İttifakı ve AK Parti saha çalışmalarını sürdürüyor. Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek isteyen AK Parti MKYK Üyesi ve Manisa Milletvekili Tamer Akkal, “Cumhurbaşkanımızın açık ara önde olduğu ilk tur seçimleri geride kaldı. 28 Mayıs’ta yarım kalan işi tamamlayacağız. Milletimizin ferasetine güveniyoruz. Milletimiz, Kılıçdaroğlu ve ekibinin kimlerle hangi karanlık yapılarla, teröristlerle yol yürüdüğünü biliyor. İlk cezayı 14 Mayıs’ta milletimiz kesti. Şimdi ikinci faturayı ödeyecekler. Sandığın adaleti onları kendine bugüne kadar getirmedi ama inşallah yeni dönemde biraz akılları başına gelir.”dedi.

Halıları ile Türkiye’de ün salan Demirci ilçesini ziyaret eden AK Partili Akkal, yeniden ibadete açılan Ayasofya Camii’nin halılarını üreterek camimize kazandıran Özkul Halı Fabrikası'nı ziyarette bulundu. Akkal,” Ayasofya’nın halılarının Manisa’dan, Demirci’den gönderilmesi bizler için gurur vericidir. Ayasofya’yı yeniden milletimize ve tüm Müslümanlara kazandıran liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesi işte bu yüzden önemlidir. Milletimiz ilk turda sandıklara koştu. İradesini yansıttı. Şimdi daha yüksek bir katılımla bunu gerçekleştireceğiz. “dedi.

Sandıklara sahip çıkılmasının ve son işlem bitene kadar herkesin görevinin başında olması gerektiğine vurgu yapan Akkal,” Hepimiz seçimlerin ciddiyetini anlamalıyız. Seçim sandıklara sahip çıkılarak kazanılır. İlk turda olduğu gibi bir an bile dalgınlık olmamalı. Cumhurbaşkanımızı yeniden görevinin başına getirerek kaldığımız yerden devam etmemiz gerekiyor. Kazanımlarımıza sahip çıkarak, yeni hedeflerimize ulaşmamız için Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğiz. Ülkemizi çapsız ve ne dediği belli olmayan muhalefete bırakamayız. Milletimiz de bunlara fırsat vermeyecek. İlk turda PKK-HDP ile kol kola yürüyen, Kandil’den gelen desteğe ses çıkarmayan Kılıçdaroğlu ne olduysa bir anda milliyetçi kesildi. Milletin aklıyla dalga geçiyor. Bu milleti salak yerine koymaktır. 10 günlük milliyetçiliğe prim verecek bir millet yok. Hem nalına hem mıhına tarzında bir siyaset olmaz. Bu ilkesizliktir. Herkesi memnun edeceğim diye kendi değerlerini ayaklar altına alan CHP yönetimini ilerleyen süreçte zorlu bir dönem bekliyor. “dedi.

Akkal’a programları boyunca Demirci Belediye Başkanı Selami Selçuk, AK Parti Demirci İlçe Başkanı Mehmet Acar, AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Koca ve teşkilat üyeleri eşlik etti. Akkal ayrıca Türk Eğitim-Sen, Eğitim Bir Sen, Diyanet-Sen, Bem-Bir-Sen, Türk Diyanet Vakıf-Sen, Memur-Sen sendikalarının Demirci ilçe temsilcileri ile de bir görüşme gerçekleştirdi.

ÖZCAN ÖZKAN

MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ
MİLLETİMİZ 10 GÜNLÜK MİLLİYETÇİLİĞE KANMAZ