Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, MHP Osmangazi İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Osmangazi Belediyesi’nin çalışmaları hakkında Teşkilat üyelerine, bir sunum yapan Başkan Dündar, Osmangazi’nin 12 yıllık gelişimini verilerle anlattı. BURSA(İGFA)- MHP Osmangazi İlçe Teşkilatı Başkanı Seyfi Seyfioğlu'na yeni binası için hayırlı olsun ziyaretine giden Başkan Dündar, "Bağımsızlığımız hedef alınıyor. Huzur ortamımız bozulmaya çalışılıyor. Son olarak büyükelçiler konusunda bunu çok net şekilde yaşadık. Türkiye’yi muz cumhuriyeti zannediyorlar. Demokrasiyi, kanunu, hukuku tanımadan iç işlerimize karışıyorlar. Çağdaş dünyadaki eşkıyalığın en bariz örneği bu yaşananlar" dedi. 

Başkan Dündar, “Panorama 1326 Bursa Fetih Müzesi, Bursa turizmine ciddi bir katkı sağladı. 128 farklı ülkeden 1 milyonun üzerinde ziyaretçi müzeyi gezerek kent turizmine canlılık getirdi. Şehrin merkezinde hayata geçirdiğimiz Osmangazi Meydanı projesi, gerçek bir dönüşüm. 17 bin metrekarelik alanda bu çalışmayı yapıyoruz. 160 milyon kamulaştırmaya para verdik. İhale bedeli ise 210 milyon lira. Şehrin merkezindeki çöküntü haline gelen bölgeyi, kamu hizmet alanına dönüştürdük. Altındaki 2000 araçlık otopark ise şehir trafiğine merhem olacak" dedi. 

MHP Osmangazi İlçe Başkanı Seyfi Seyfioğlu da, ziyaretinden dolayı şahsı ve teşkilatı adına Başkan Dündar’a teşekkürlerini sundu. Osmangazi’nin Türkiye’nin en büyük beşinci ilçesi olarak yükünün ağır olduğunu ifade eden Seyfioğlu, “Sizin öncülüğünüzde Osmangazi Belediyesi’nin yaptığı projeler ve çalışmalar Türkiye’de örnek gösteriliyor. Üretken belediyeciliğin Türkiye’nin en güzel örneği Osmangazi Belediyesi’dir” dedi.